اجاره استودیو

اجاره استودیو کروماکی

بدون وسایل و تجهیزات مناسب کروماکی کار شما به اندازه‌ای که باید درست و مناسب انجام نمی شود و برای رفع مشکلات آن باید هزینه زیادی را صرف ویرایش‌های پس از تولید کرد.
هزینه خرید تجهیزات استودیوی کروماکی بسیار بالا است. پس به صرفه تر است که یک استودیو کروماکی ای اجاره کنید که همه وسایل و تجهیزات مورد نیاز را در خود دارد.
نورپردازی مهم ترین و اولین قدم برای کروماکی است. قطعا یک ویدیوی خوب بدون صدای خوب برای هیچکس خوشایند نیست. پس برای نتیجه بهتر می بایست از میکروفن ها و امکانات صدابرداری مناسب استفاده کرد.

استودیوی های کروماکی ، بلک باکس و وایت باکس "پالت مدیا" با تجهیزات استاندارد و روز دنيا، پذیرای تولید کنندگان محتوا می باشد.

حذف رنگ یا کروماکی؟

ممکن است برای هر کس این سؤال پیش بیاید که چگونه یک فیلم در مکان‌های غیرقابل دسترس ساخته می‌شود. مطمئناً دسترسی به بعضی مکان‌ها امکان‌پذیر نیست. پس چگونه می‌توان در محل مورد نظر خود محتوای ویدیویی یا فیلم‌های سینمایی ساخت؟ “کروماکی (chroma key)” یک تکنیک پرکاربرد در ساخت محتواهای ویدیویی و فیلم‌ سازی است. درواقع کروماکی نام فرآیند حذف پرده‌ی سبز رنگ است. در ادامه به توضیح چگونگی انجام این فرآیند می‌پردازیم.

فرآیند کروماکی

کروماکی در ابتدا با تصویر برداری از یک شخص یا جسم در مقابل پرده‌ای رنگی که معمولا به رنگ آبی یا سبز میباشد آغاز شده و با حذف رنگ پس‌زمینه‌ و جایگزین کردن تصویر مورد نظر به جای آن پایان می یابد. این جایگزینی توسط یک سری نرم‌افزارها و یا تجهیزات خاص و گران قیمت صورت می‌پذیرد. در حقیقت با این روش می‌توانیم بدون جابه‌جایی، از سوژه در مکان مورد نظر تصویر برداری کنیم . این فرایند تنها به پرده‌ی رنگی منتهی نمی‌شود و برای تکمیل آن به جزییات بیشتری احتیاج است. از جمله نورپردازی حرفه ای ، تجهیزات فیلمبرداری، تدوین و…

چرا از رنگ سبز استفاده می‌شود؟

علت استفاده از رنگ سبز این است که این رنگ بیشترین تفاوت را با پوست انسان دارد. همچنین این رنگ از شکست نور بالایی برخوردار است و به همین دلیل به راحتی از پس زمینه حذف می‌شود. برخی مواقع از رنگ آبی و قرمز نیز استفاده می‌شود. مثلاً زمانی که از یک سوژه‌ای به رنگ سبز (مثلاً گیاهان) استفاده می‌کنیم، از پرده‌ی آبی‌رنگ استفاده می‌شود.

استودیوی کروماکی

به مکانی که تصویر برداری بصورت کروماکی در آن انجام میگردد “استودیو کروماکی” می گویند. استودیوی کروماکی یک فضایی با دیوارهای معمولا سبز رنگ است که در آن تجهیزات کامل برای تصویر برداری وجود دارد. از مزیت‌های استفاده از استودیوی کروماکی می‌توان به کاهش زمان و هزینه‌ها اشاره کرد. زیرا با استفاده از این تکنیک دیگر نیاز نیست در مکان‌های دور و هزینه‌بر فیلم برداری انجام داد.

جعبه‌ی سیاه و سفید چیست؟

علاوه بر پرده‌ی سبز، آبی و قرمز، از دیوارهای به رنگ سفید و سیاه نیز استفاده می‌شود. این اتاق‌ها که به استودیوی white box و black box نام‌گذاری شده‌اند، فضایی پوشیده از دیوارهای سفید یا سیاه هستند که از آن‌ها برای تصویربرداری استفاده می‌شود. در این استودیوها به‌جز سوژه مورد نظر هیچ جسم دیگری وجود نداشته و به همین دلیل می‌توان بدون هیچ محدودیتی هر طرح دلخواهی را به آن اضافه کرد. همچنین انجام تغییرات لازم بر روی محتواهای ویدیویی، در این استودیوها بسیار راحت‌تر بوده و به همین دلیل این استودیوها برای اکثر تدوینگران محبوبیت زیادی دارند.

امکانات استودیو های ما

مجموعه پالت مدیا تلاش می‌کند تا یک محیط کاملاً حرفه‌ای برای استفاده تولیدکنندگان محتوا در زمینه‌های مختلف آموزشی، صنعتی، شبکه های اجتماعی، هنری، تیزرهای تبلیغاتی و ... ایجاد کند.

مزایای
اجاره استودیو از ما

محتوای باکیفیت دریافت می‌کنید

از جمله نکاتی که باید برای تولید یک محتوای باکیفیت رعایت شود، فاصله‌ی سوژه با دوربین است. همچنین زاویه‌ی تابش نور نیز یکی دیگر از این نکات کلیدی است. تیم تصویر بردار “پالت مدیا” با در نظر گرفتن نکات ذکر شده، محتوایی مناسب به تیم تدوین ارایه می‌دهد. تیم تدوین نیز با انتخاب پس زمینه‌ای با کیفیت، کار را به بهترین شکل به اتمام می‌رساند.

نگرانی از حضور در مقابل دوربین را نخواهید داشت

تیم هنری و کارگردانی “پالت مدیا” به افرادی که قصد تولید محتوا دارند، نکات صحیح اجرا در مقابل دوربین را آموزش داده تا نگرانی از حضور در مقابل دوربین نداشته باشند.

محتوای خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت می‌کنید

با تکنیک تصویربرداری به صورت Realtime مدت زمان تحویل پروژه به شما بسیار کوتاه‌تر می‌شود. پس شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان و بدون اتلاف وقت از تجهیزات حرفه‌ای این مجموعه بهره ببرید.

امکان تصویربرداری طولانی مدت

ازجمله تجهیزات مورد استفاده در استودیوهای “پالت مدیا”، دوربین های broadcast است. این دوربین ها قابلیت تصویربرداری بدون وقفه تا 8 ساعت را دارد. در نتیجه با وجود این راه حل هیچ اتلاف زمانی صورت نمی‌گیرد.

چرا اجاره استودیو به‌ صرفه‌تر است؟

اگر کار شما تولید محتوای ویدیویی است، لزومی ندارد با صرف هزینه‌های زیاد تمام تجهیزات موردنیازتان را خودتان فراهم کنید؛ “پالت مدیا” این کار را با تمام جزییات برای شما انجام داده‌. قطعا بدون داشتن تجهیزات و وسایل مناسب و حرفه‌ای، کار نهایی آن‌طور که باید نتیجه نمی‌دهد. در نتیجه برای برطرف کردن ایرادها باید هزینه‌های زیادی را صرف ویرایش و تدوین محتوا، پس از تولید کنید. با توجه به بالا بودن هزینه‌ی خرید تجهیزات مناسب و باکیفیت، اجاره کردن یک استودیو به‌ صرفه‌تر است.

پکیج های قیمتی

صدابرداری در این استودیو، با میکروفن های حرفه ای انجام می‌شود که با طراحی فضای آکوستیک و مهندسی دقیق صدا ، توانسته از لحاظ عایق‌بندی صدا کیفیتی بی نظیر را برای شما داشته باشد.

"پالت مدیا" دارای دو استودیو بلک باکس و وایت باکس می‌باشد، که میتوانید برای تولید محتوای فوق حرفه ای از این استودیوها استفاده نمایید .

نورهای تعبیه شده در استودیو با شدت Lumen 5700 به صورت شفاف و مات  با توجه به نیاز شما میتواند سطح کیفیت تصویر را بسیار افزایش دهد.

ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
از درخواست شما متشکریم!
شماره تأیید شما:
ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
از درخواست شما متشکریم!
شماره تأیید شما:
ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
از درخواست شما متشکریم!
شماره تأیید شما: