مدرس شوید

مدرس شوید

مدرسان برتر از سراسر کشور به میلیون ها دانشجو آموزش می دهند.

پتانسیل خود را کشف کنید

اکنون این مجموعه بعد از کسب بیش از دو دهه تجربه و سابقه درخشان، در پی گسترش مجموعه خود به دنبال جذب اساتید مجرب و کارآزموده، جهت برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی خود در مرکز آموزشی و پژوهشی رایانگان می باشد.

درآمد کسب کنید

هر بار که دانشجو دوره شما را خریداری می کند ، درآمد کسب کنید. پرداخت ماهانه از طریق درگاه های پرداخت و یا به صورت چک، این انتخاب شماست.

به دانشجویان آموزش دهید

اگر استاد هستید و یا در حوزه ای تخصص دارید، از فیلم برداری و تدوین ویدیو تا قرار دادن آن در سایت پر مخاطب و فروش آن را به ما بسپارید.

به جمع ما بپیوند

اساتید محترم پس از ارسال رزومه خود و تایید از جانب ما می توانند از مجموعه ی آموزشی و پژوهشی رایانگان استفاده کرده و محتوای آموزشی خود را در اختیار متقاضیان قرار دهند.
10000

دانش آموز ثبت نام شده

0

دوره آموزشی

0

استان

خدمات مجموعه

اساتیدی که در مجموعه ما همکاری می کنند، فیلمبرداری ، ضبط و تدوین تمامی کلاس ها و دوره هایشان به عهده ما بوده که در کمترین زمان ممکن در سایت پر مخاطب رایانیستا قرار می گیرد. مخاطبان می توانند با ثبت نام در دوره های آموزشی، این فیلم ها را با قیمت های مناسب خریداری کرده و از محتوای آن ها بهره ببرند.

ما در پالت مدیا باور داریم که دانش و تجربه ای که طی سال ها به دست آمده منبع ارزشمندی است و می دانیم رشد مجموعه های آموزشی از نیازهای توسعه هر کشور است؛ پس تلاش کرده ایم که در حد توان خود با ارائه خدمات، تجربیات و مشاوره های لازم به هر مجموعه آموزشی که دست کمک به سمت ما دراز می کند یاری برسانیم.

امروز یک مدرس شوید

به بزرگترین بازار آموزش آنلاین جهان بپیوندید.